HAKKIMDA - ABOUT

Evde Likör Yapımı
Zaman içinde çoğu tüketim ürünlerinde artan yüksek vergiler sebebiyle insanlar farklı arayışlara girdi. Bu arayışta olanlardan biri de benim. İlk başta maliyet sebebiyle kendi alkollü ürünlerimizi yapabilir miyiz acaba sorusuyla yola çıktım. Fakat araştırma ve sorgulamalarım sonucunda butik olarak evde üretilen alkollü ürünlerin daha doğal, daha lezzetli, daha keyifli ve daha sürpriz tatlarla dolu olduğunu gördüm. Ticari ürünler gibi standart bir tat değil kullandığınız ürünlerle orantılı olacaktır. 

Peki iyi güzel de ben de evimde kendi likörümü yapabilir miyim? Siz de kendinize bunu soruyorsanız, yapmamak için hiçbir neden yok. İlk başta evde yaptığım birayla başladığım yolda likörle devam ettim. Şimdiye kadar da çok fazla çeşitte likör hazırladım. Hepsi de birbirinden iyi ve içimleri keyifli bir hal aldı. Ayrıca kendi emeğinizle yaptığınız, sabırla olmasını beklediğiniz ve tükettiğiniz içkiler ticarileri yanına bile yaklaştırmayacak seviyede olacağının garantisini verebilirim. 

Siz yine de tüketirken kendinizi kaybetmeyin, keyifli anlar yaşamaya bakın. :)Over time, due to high taxes on most consumer products, people went on different pursuits. I'm the one who's on this quest. At first I started with the question of whether we could make our own alcoholic products because of the cost. But as a result of my research and enquiries, I found that boutique home-made alcoholic products are more natural, tastier, more enjoyable and full of surprise flavors. It will be proportional to the products you use, not a standard taste like commercial products.

But can I make my own liquor at home? If that's what you're asking yourself, there's no reason not to. At first I started with the beer I made at home and continued with the liquor on the road. I've prepared a lot of liquor so far. All very good, and I took a pleasant turn. I can also guarantee that the drinks you have done with your own effort, which you have patiently expected to happen, and which you have consumed will be at a level not even close to the commercialists.

Do not lose yourself while you are still consuming, enjoy your moments. :)No comments:

Post a Comment

Copyright © 2010 - 2019 BB - Evde Likör All Rights Reserved